Temos Archyvai: Auto

Perkant vasarines padangas galima susidurti su sukčiais

Perkant vasarines padangas. Didžiausi pasaulio padangų gamintojai atlieka begales bandymų, testavimų ir laboratorinių tyrimų prieš paleisdami naujai pagamintų padangų modelius į rinką. Šie testavimų rezultatai yra skelbiami oficialiai ir tiek mėgėjai, tiek profesionalai gali įvertinti vienus ar kitus kriterijus skirtingose kategorijose, tokiose kaip skirtingos oro temperatūros pokyčiai, tikslūs padangų fiziniai parametrai (dydis, skersmuo, plotis ir aukštis) bei sukibimo su skirtinga kelio danga rodikliai. Taip pat matuojamas ir atsparumas trinčiai, pasipriešinimas bei akvaplanavimo rizikos sumažinimas, važiuojant didesniu nei 60 km/h greičiu, stabdymo greitis bei kelias, manevringumas bei degalų sąnaudų optimizavimas.

Perkant vasarines padangas

Perkant vasarines padangas

Beepunkt.lt vasarines padangos internetu pigiau. Vasarinių padangų pasiūla yra milžiniška, todėl labai svarbu surasti patikimą padangų pardavėją, kuris garantuos vasarinių padangų kokybę ir ilgaamžiškumą. Itin didelis vasarinių padangų pasirinkimas yra internetinėje parduotuvėje Beepunkt.lt , kur prekiaujama žinomų visame pasaulyje padangų gamintojų, tokių kaip Hankook, Goodyear, Michelin, Pirelli ir kitų prekės ženklų, gaminiais.

Naudinga pasidomėti:

Patikliais naudojasi sukčiai

Yra buvę atvejų, kuomet patikliais vairuotojais pasinaudoja sukčiai ir jie vietoj užsakytų kokybiškų naujų vasarinių padangų, parduoda restauruotas padangas. Kurios iš pirmo žvilgsnio pagal išvaizdą beveik niekuo nesiskiria. Tačiau atidžiau panagrinėjus informaciją, galite pamatyti, kad ant jų buvo užlietas naujas protektorius, kuris ir suteikia tą naujumo vaizdą. Nemažiau svarbi ir padangų gaminimo data, jei jos yra pagamintos seniau nei prieš 5-7 metus, tuomet jau jos nebus tokios patvarios ir patikimos kaip naujai pagamintos vasarinės padangos. Sandėliavimo sąlygos taip pat turi labai daug reikšmės. Tai atsiliepia vasarinių padangų kokybei ir eksploatavimo laikui. Tad rekomenduojama rinktis patikimą vasarinių padangų pardavėją internetu. Kad nepasiteisintų posakis, jog „taupus susimoka dukart“. Linkime atidžiai tikrinti informaciją ir nepakliūti į nepatikimų pardavėjų rankas. Na, o jei taip nutiko, būtinai perspėkite kitus vairuotojus, kad jie būtų atidūs pirkdami vasarines padangas už akivaizdžiai žemą kainą.

Straipsnių talpinimas

Automobiliai ir įdomūs faktai

Automobiliai ir įdomūs faktai  (II dalis)

Senų automobilių supirkimas, automobilių apipavidalinimas – pastaruoju metu ypač populiarėjančios automobilių paslaugos, tačiau tokie faktai jau nieko nestebina. Vis dėlto, jei manote, kad automobilių sfera neturi kuo jūsų nustebinti, tikrai klystate: neturkus pažersime visą šūsnį ypač įdomių ir netikėtų faktų apie automobilius.

automobiliu supirkimas

  1. Kai kalbame apie automobilius, negalime nepamiršti ypač svarbaus priedo. Tai – kuras, juk būtent be jo nevažiuotų joks automobilis. Na, tiesa, turime yra ir elektra varomų automobilių, tačiau jų – labai nedaug, tad didžiąją rinkos dalį sudaro tokie automobiliai, kuriems reikia kuro. Būtent su juo ir yra susijęs dar vienas įdomus faktas: paprastai automobiliams yra naudojamas benzinas ar dyzelinas,  tačiau, ar žinote, kokį kurą naudoja Brazilijos gyventojai? Net daugiau nei 90 procentų šios šalies gyventojų naudoja kurą, kuris yra pagamintas iš… cukranendrių.
  2. Jei ką tik minėjome, kad kuras yra labai svarbus elementas, kuris tiesiog neatsiejamas nuo automobilių, tai svarbu paminėti ir dar vieną. Tai – baudos. Esame įpratę prie to, kad baudos skiriamos už įvairius nusižengimus, o taip pat ir prie to, kad baudų dydžiai yra labai įvairūs. Nepaisant didelės įvairovės, belieka tik pridurti, kad paprastai baudų dydžiai siekia nuo keliolikos iki kelių šimtų eurų. Tačiau, ar žinote, kokia buvo didžiausia bauda pasaulyje? Prisėskite – skaičius jus tikrai nustebins: ji siekė net vieną milijoną dolerių. Tokia bauda buvo skirta Šveicarijoje, už greičio viršijimą.

auto supirkimas

  1. Automobilis – tai galutinis produktas, kuris yra pagamintas iš daugybės detalių. Ar žinote, kiek reikia detalių statistiniam automobiliui pagaminti? Skaičius iš tiesų įspūdingas – jis siekia net 30 000.
  2. Automobiliu šiandien jau galime pasiekti daugybę šalies kampelių. Tačiau leiskime sau šiek tiek pafantazuoti: ar žinote, per kiek laiko automobiliu pasiektumėte Mėnulį? Jei važiuotume 1000 km per valandą greičiu, šiam kelionės tikslui pasiekti reikėtų vos pusės metų. Vis dėlto, jei panorėtumėte nuvykti į Saulę, kelionė kur kas ilgesnė ir tam, kad spėtumėte pasiekti tikslą, reikėtų gerokai padidinti greitį: jei vyktumėte tik 100 km per valandą greičiu, Saulei pasiekti reikėtų netgi 150 metų laikotarpio.

Kas sakė, kad automobilių tema yra nuobodi? Kaip matyti, ji neatsiejama nuo daugybės įdomių ir svarbių faktų. Iš tiesų, automobilių pasaulis yra labai spalvingos – tai įrodo ir dar viena detalė: pateikėme ne visus įdomius fantus apie automobilius.

Taip pat skaitykite: