Temos Archyvai: Prekės

Perkant vasarines padangas galima susidurti su sukčiais

Perkant vasarines padangas. Didžiausi pasaulio padangų gamintojai atlieka begales bandymų, testavimų ir laboratorinių tyrimų prieš paleisdami naujai pagamintų padangų modelius į rinką. Šie testavimų rezultatai yra skelbiami oficialiai ir tiek mėgėjai, tiek profesionalai gali įvertinti vienus ar kitus kriterijus skirtingose kategorijose, tokiose kaip skirtingos oro temperatūros pokyčiai, tikslūs padangų fiziniai parametrai (dydis, skersmuo, plotis ir aukštis) bei sukibimo su skirtinga kelio danga rodikliai. Taip pat matuojamas ir atsparumas trinčiai, pasipriešinimas bei akvaplanavimo rizikos sumažinimas, važiuojant didesniu nei 60 km/h greičiu, stabdymo greitis bei kelias, manevringumas bei degalų sąnaudų optimizavimas.

Perkant vasarines padangas

Perkant vasarines padangas

Beepunkt.lt vasarines padangos internetu pigiau. Vasarinių padangų pasiūla yra milžiniška, todėl labai svarbu surasti patikimą padangų pardavėją, kuris garantuos vasarinių padangų kokybę ir ilgaamžiškumą. Itin didelis vasarinių padangų pasirinkimas yra internetinėje parduotuvėje Beepunkt.lt , kur prekiaujama žinomų visame pasaulyje padangų gamintojų, tokių kaip Hankook, Goodyear, Michelin, Pirelli ir kitų prekės ženklų, gaminiais.

Naudinga pasidomėti:

Patikliais naudojasi sukčiai

Yra buvę atvejų, kuomet patikliais vairuotojais pasinaudoja sukčiai ir jie vietoj užsakytų kokybiškų naujų vasarinių padangų, parduoda restauruotas padangas. Kurios iš pirmo žvilgsnio pagal išvaizdą beveik niekuo nesiskiria. Tačiau atidžiau panagrinėjus informaciją, galite pamatyti, kad ant jų buvo užlietas naujas protektorius, kuris ir suteikia tą naujumo vaizdą. Nemažiau svarbi ir padangų gaminimo data, jei jos yra pagamintos seniau nei prieš 5-7 metus, tuomet jau jos nebus tokios patvarios ir patikimos kaip naujai pagamintos vasarinės padangos. Sandėliavimo sąlygos taip pat turi labai daug reikšmės. Tai atsiliepia vasarinių padangų kokybei ir eksploatavimo laikui. Tad rekomenduojama rinktis patikimą vasarinių padangų pardavėją internetu. Kad nepasiteisintų posakis, jog „taupus susimoka dukart“. Linkime atidžiai tikrinti informaciją ir nepakliūti į nepatikimų pardavėjų rankas. Na, o jei taip nutiko, būtinai perspėkite kitus vairuotojus, kad jie būtų atidūs pirkdami vasarines padangas už akivaizdžiai žemą kainą.

Straipsnių talpinimas

Kada kačių maistas būna pigiau

Kada kačių maistas būna pigiau

Kačių maistas pigiau: kodėl kartais kaina būna žemesnė?

Kai kalbama apie tai, kuo misi turėtų katės, reikia pastebėti, kad pasirinkimas yra labai didelis: nuo įprastų maisto produktų iki specialiai katėms sukurto maisto (tiek vienos, tiek kitos kategorijos maisto produktų suskaičiuoti galima labai daug). Jei dėmesį atkreipsime vien tik į katėms specialiai sukurtus maisto produktus, pastebėsime kainų įvairovė yra ypač didelė: nuo gaminių, kainuojančių centus iki kainų, kurios lenkia žmonėms skirtų maisto produktų kainas. Būtent apie jas ir pakalbėsime šiek tie plačiau, o tiksliau atsakysime į klausimą, kodėl kartais kainuoja kačių maistas pigiau, nei kiti tokios pat paskirties maisto produktai? Tam yra net kelis priežastys ir jas išvardinsime jau netrukus.

Naudinga pasidomėti:

Sudedamosios dalys nėra ekologiškos

Antiena, žąsiena, vištiena, jautiena, kiauliena – tai bene dažniausiai sutinkamos katėms skirto ėdalo sudedamosios dalys. Reikia akcentuoti, kad tuose gaminiuose, kurie kainuoja daugiau, neretai būna naudojama tik ekologiška mėsa, tuo tarpu yra ir tokių gaminių, į kuriuos dedama neekologiška mėsa ir, savaime suprantama, tokio gaminio galutinė kaina yra ženkliai mažesnė. Taigi, tai yra viena iš priežasčių, kodėl vieno gamintojo kačių maistas neretai kainuoja pigiau nei kito. Tad jei pamatėte kačių maistą, kainuojantį ne tiek jau ir daug, neskubėkite manyti, kad jis yra prastas – galbūt tiesiog jam pagaminta buvo naudojama neekologiška mėsa.

Ilgesnis galiojimo laikas

Kai kalbame apie katėms skirtą maistą, nesunku pastebėti, kad jį būtų galima suskirstyti į dvi grupes: į galiojantį ypač trumpai ir tokį, kurio galiojimo laikas yra net kelis kartus ilgesnis. Į tuos gaminius, kurių galiojimo laikas yra trumpas beveik nededama jokių cheminių priedų, tuo tarpu tų gaminių, kurie galioja ilgai, sudėtyje galime rasti ne vieną konservantą. Visos kitos sudedamosios dalys gaminyje gali būti tokios pat, tačiau tai turi šiek tiek įtakos bendrai kainai: jei produktas yra be cheminių medžiagų, jis kainuos daugiau.

Nėra orientuotas į tam tikrą veiksnį

Šiandien katiniško maisto gamintojai siūlo tiek daug pačių įvairiausių naujovių, kad tarp jų galime rasti ir tokių produktų, kurie yra orientuoti į ta tikrą veiksnį. Pavyzdžiui, galime rasti ėdalo, kuris sukurtas taip, kad katės kuo ilgiau turėtų sveikus dantis arba kailiukas būtų sveikas ir blizgėtų. Belieka tik pasakyti, kad tokie produktai, kurie yra orientuoti į tam tikrą veikinį, taip pat kainuoja šiek tiek daugiau.

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Straipsnis paskelbtas: 2015-06-08